Унітаз Q-tap Robin QT1333046ERW
Відео 1Фото 13 |
Q-tap Robin QT1333046ERW |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Robin QT1333046ERW
Усі ціни 14 →Унітаз підвісний Qtap Robin Rimless QT1333046ERW із сидінням Slim Soft Clo | 5 539 грн. |
Унітаз підвісний Q-Tap Robin безободковий з сидінням Slim Soft-close QT133 | 12 462 грн. |
Qtap Унітаз підвісний Qtap Robin безобідковий з сидінням Slim Soft-close Q | 5 538 грн. |
Унітаз підвісний Qtap Robin безободковий з сидінням Soft-close (QT1333046E | 8 323 грн. |
Унитаз подвесной Q-tap Robin Rimless 490x370x360 с сиденьем Slim Soft-clos | 3 500 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →