Умивальник Devit Allround 1514137 400 мм
Фото 3 |
Devit Allround 1514137 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Allround 1514137 400 мм
Усі ціни 12 →Раковина на стільницю Devit Allround 40 см 1514137 | 4 289 грн. |
Devit Devit Allround 1514137 360406 | 4 289 грн. |
Умивальник врізний DEVIT Allround на стільницю 400x400x175мм круглий білий | 4 289 грн. |
Раковина DEVIT ALLROUND 40 см (1514137) 1514137 | 4 289 грн. |
Раковина DEVIT Allround (1514137) 200501 | 4 289 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →