Змішувач Volle Cante 1512.011101
Фото 5 |
Volle Cante 1512.011101 |
|
Має аератор Neoperl (Швейцарія). Підходить для проточних нагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cante 1512.011101
Усі ціни 66 →Змішувач для раковини Volle Cante графіт 1512.011105 | 3 936 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Cante хром 1512.011101 | 3 148 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний VOLLE CANTE хром латунь 1512.011101 | 3 102 грн. |
Змішувач для раковини Volle Cante графіт (1512.011105) 1512.011105 | 3 936 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Cante 1512.011105, 26 мм, pistola gris 194 | 3 936 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →