Умивальник Imprese Black Edge i11094 415 мм
Відео 1Фото 4 |
Imprese Black Edge i11094 |
|
Донний клапан купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Black Edge i11094 415 мм
Усі ціни 10 →Умивальник накладний IMPRESE BLACK EDGE i11094 415x415мм круглий білий | 4 300 грн. |
Умывальник накладной круглый BLACK EDGE (i11094) 194867 | 4 300 грн. |
Раковина Imprese BLACK EDGE 41 см (i11094) i11094 | 4 300 грн. |
Накладний умивальник Imprese Black Edge 41 см круглий (i11094) i11094 | 4 300 грн. |
Imprese Imprese BLACK EDGE умивальник накладний 41,5*41,5*13,5см круглий - | 3 849 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →