Унітаз Q-tap Robin QT13332141ERW
Фото 5 |
Q-tap Robin QT13332141ERW |
|
Гарантія від виробника 27 років.
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Robin QT13332141ERW
Усі ціни 35 →Унітаз підвісний Q-tap Robin Rimless 575x360x360 з сидінням Slim Soft-clos | 6 577 грн. |
Унітаз підвісний Q-Tap Robin безободковий з сидінням Slim Soft-close QT133 | 13 020 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий Q-TAP Robin із сидінням з мікроліфтом | 6 577 грн. |
Q-Tap Q-Tap Robin с сиденьем Soft-close QT13332141ERW | 6 577 грн. |
Унітаз підвісний з сидінням Soft-close Qtap Robin (QT13332141ERW) QT133321 | 6 577 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →