Змішувач Q-tap Vlasta 6228102NC
Фото 5 |
Q-tap Vlasta 6228102NC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Vlasta 6228102NC
Усі ціни 29 →Змішувач прихованого монтажу Qtap Vlasta (колір-хром) QTVLA6228102NC QTVLA | 1 480 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Q-TAP Vlasta хром латунь 152x112мм QTVLA62281 | 1 873 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душа Qtap Vlasta 6228102NC (QTVLA6228102N | 1 873 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Qtap Vlasta Хром (QTVLA6228102NC) QT | 1 873 грн. |
Qtap Змішувач прихованого монтажу для душу Qtap Vlasta 6228102NC - QTVLA62 | 1 873 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →