Змішувач Q-tap Stenava 3045102DC
Фото 5 |
Q-tap Stenava 3045102DC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Stenava 3045102DC
Усі ціни 58 →Змішувач для ванни Q-Tap Stenava хром QTST3045102DC | 2 408 грн. |
Змішувач для ванни Qtap Stenava 3045102DC (QTST3045102DC) QTST3045102DC | 2 408 грн. |
Q-Tap Q-Tap Stenava QTST3045102DC | 2 408 грн. |
Кран для ванної однозахватний із коротким гусаком Q-TAP Stenava хром латун | 2 408 грн. |
Змішувач для ванни Qtap Stenava 3045102DC (QTST3045102DC) QTST3045102DC | 2 408 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →