Органайзер Qbrick System Two Organizer Flex (SKRQTWOOFCZAPG001)
Відео 1Фото 9 |
Qbrick System Two Organizer Flex |
|
Об'єм органайзера 14.3 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System Two Organizer Flex
Qbrick Організатор Qbrick System TWO Flex Plus, 5901238251231 590123825123 | 1 042 грн. |
Органайзер Qbrick System TWO Flex Plus (5901238251231) | 1 155 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System TWO Flex Plus (5901238251231) | 1 040 грн. |
Модульний органайзер для невеликих аксесуарів Qbrick System TWO Organizer | 1 035 грн. |
Організатор Qbrick System TWO Flex Plus (5901238251231) | 1 040 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →