Лоток Qbrick System Two Box 200 (SKRQBOXTWO2CZAPG001)
Відео 1Фото 5 |
Qbrick System Two Box 200 висота 130 ммвисота 195 мм |
|
Об'єм лотка 14.3 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qbrick System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qbrick System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Qbrick System Two Box 200
Ящик для інструментів Dexter Pro / QBRICK 200 SKRQBOXTWO2CZAUA | 540 грн. |
Qbrick Ящик для інструментів Qbrick System Two Box 200, 5901238248040 5901 | 698 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System Two Box 200 (5901238248040) | 774 грн. |
Ящик для інструментів Qbrick System Two Box 200 (5901238248040) | 690 грн. |
Відеоогляди
Модификації Qbrick System Two Box 200
Ціни на Qbrick System Two Box 200 |
---|---|---|---|---|
Qbrick System Two Box 100 | від 389 грн. | 5 пропозицій | ||
Qbrick System Two Box 200 | від 540 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →