Комутатор QNAP QSW-M2106R-2S2T
Відео 2Фото 6 |
QNAP QSW-M2106R-2S2T 6 2.5GE / 2 10GE / 2 SFP+6 2.5GE / 2 10GE / 2 SFP+, PoE 310 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP QSW-M2106R-2S2T
Qnap QSW-M2106R-2S2T 10-portowy przełącznik 2x 10GbE SFP+, 2x 10GbE RJ45, | 28 240 грн. |
Qnap QSW-M2106R-2S2T 10-portowy przełącznik 2x 10GbE SFP+, 2x 10GbE RJ45, | 28 946 грн. |
Qnap QSW-M2106R-2S2T 10-portowy przełącznik 2x 10GbE SFP+, 2x 10GbE RJ45, | 29 652 грн. |
Відеоогляди
Модификації QNAP QSW-M2106R-2S2T
Ціни на QNAP QSW-M2106R-2S2T |
---|---|---|---|---|
QNAP QSW-M2106R-2S2T | від 28 240 грн. | 3 пропозиції | ||
QNAP QSW-M2106PR-2S2T | від 35 880 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →