Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі велосипеди   /   Qplay

Біговел Qplay Cutey

Фото - Дитячий велосипед Qplay Cutey
Фото 3
Qplay Cutey
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
20 кг
Матеріал рами
сталь
Колеса
гумові
Литі диски
Вага
2.1 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
qplaykids.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qplay 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qplay.
Як вибрати дитячий велосипедРозглядаємо основні критерії вибору дитячих велосипедів: вид транспорту, діаметр коліс та інші фактори

Купити Qplay Cutey

Усі ціни 59 →

Біговел QPlay Cutey Light Pink (B-400-5CuteyLightPink) B-400-5CuteyLightPink

+ 44 балів ITbox, Тип - біговел, Вікова група - від 1 року, Діаметр коліс - 5.9" (15 см), Гальмо - немає, кількість коліс - 4... ще, матеріал коліс - гума, Колір - малиновий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 390 грн.

Біговел дитячий Qplay Cutey Light Pink (B-400-5CuteyLightPink)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 389 грн.

Біговел дитячий Qplay Cutey Light Blue (B-400-5CuteyLightBlue)

Виробник: Qplay / Колір: синій / Вік: від 1 року / Колеса: литі
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 348 грн.

Біговел дитячий QPLAY Cutey Light Pink (B-400-5CuteyLightPink) B-400-5CuteyLightPink

Відкрийте для вашої дитини світ активних розваг з біговелом Qplay Cutey. Цей стильний і функціональний біговел створений для... щенавчання малюків основам балансування і координації, бувши ідеальним першим кроком до навчання дитини їзді на велосипеді. Біговел Qplay Cutey з 4 дуже стійкими колесами для забезпечення балансу дітей. Колеса зроблені з гуми, тому вони краще прилягають до всіх поверхонь і не видають шуму. Ручки виготовлені з нековзної гуми. Біговел Qplay Cutey підходить для дітей молодшого віку, які тільки починають освоювати навички водіння. Він ідеальний для прогулянок парком, двором або тихими вулицями, допомагаючи дитині розвивати моторику, баланс і впевненість на колесах. Біговел дитячий Qplay Cutey - це не тільки кумедний засіб пересування, а й важливий інструмент у фізичному та координаційному розвитку вашої дитини, надаючи їй радість і свободу руху. Особливості: Ручка регулюється - 2 положення. М'яке сидіння. Гумові ручки керма.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Біговел дитячий Qplay Cutey Beige (B-400-5CuteyBeige)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 589 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Qplay Cutey

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна