Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі велосипеди   /   Qplay

Біговел Qplay Racer

Фото - Дитячий велосипед Qplay Racer
Відео 3Фото 7
Qplay Racer
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Матеріал рами
магнієвий сплав
Діаметр коліс
12 "
Колеса
надувні гумові
Литі диски
Вага
3.7 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qplay 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qplay.
Як вибрати дитячий велосипедРозглядаємо основні критерії вибору дитячих велосипедів: вид транспорту, діаметр коліс та інші фактори

Купити Qplay Racer

Усі ціни 31 →

Біговел QPlay Racer із надувними колесами Mint (B-300-3RacerMint) B-300-3RacerMint

+ 66 балів ITbox, Тип - біговел, Вікова група - від 3 років, Діаметр коліс - 12" (30.5 см), Гальмо - немає, кількість коліс -... ще2, матеріал коліс - гума, Колір - м'ятний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 519 грн.

Біговел дитячий Qplay RACER із надувними колесами Black brown (B-300BlackBrown)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
2 800 грн.

Беговел дитячий Qplay Racer з надувними колесами (B-300BlackBrown)

Виробник: Qplay / Колір: коричневий / Вік: від 2 років / Колеса: надувні
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 716 грн.

Біговел дитячий QPLAY Racer із надувними колесами Mint (B-300-3RacerMint) B-300-3RacerMint

Біговел QPlay Racer - інноваційний біговел з унікальною легкою рамою з магнієвого сплаву і 12-дюймовими, надувними колесами,... щеякі дозволяють комфортно їздити не тільки по асфальту, а й по пересіченій місцевості. Біговел не має педалей, що є відмінною підмогою для того, щоб навчитися зберігати рівновагу абсолютно безпечним способом. Без педалей беговел дозволяє дітям зосередитися на балансі, а не на русі. Може полегшити дітям перехід до велоспорту без стабілізаторів, коли вони стануть старше, оскільки вони вже оволоділи основними навичками, які потрібні маленьким велосипедистам - балансом, координацією і рульовим керуванням.   Особливості: Легкі надувні колеса. Регульоване за висотою кермо з м'якими ручками. Обмежувач повороту керма для безпеки дитини. М'яке шкіряне сидіння. Регульоване сидіння за висотою.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 690 грн.

Біговел дитячий Qplay Racer із надувними колесами Gold (B-300-3RacerGold)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 689 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Qplay Racer

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди