Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі велосипеди   /   Qplay

Дитячий велосипед Qplay Nova+ Rubber

Фото - Дитячий велосипед Qplay Nova+ Rubber
Фото 9
Qplay Nova+ Rubber
Колір
Тип
триколісний
Матеріал рами
алюміній
Колеса
надувні гумові
Батьківська ручка
Підставка для ніг
Поворотне сидіння
Складаний
Комплектація
крила / переднє /
багажник
сумка для речей
захисний бампер
ремені безпеки
захисний козирок
Габарити
100x48x92 см
Вага
7.5 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Qplay 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Qplay.
Як вибрати дитячий велосипедРозглядаємо основні критерії вибору дитячих велосипедів: вид транспорту, діаметр коліс та інші фактори

Купити Qplay Nova+ Rubber

Усі ціни 67 →

Дитячий велосипед QPlay Nova+ Rubber складаний триколісний Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY) S700-17Nova+RubberDY

+ 268 балів ITbox, Вид - триколісні, Вікова група - від 6 місяців, Діаметр коліс - 7" (18 см), 7.8" (20 см), матеріал коліс -... щегума, рама - алюміній, жовтий, піддашок - так
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
8 400 грн.

Велосипед складаний триколісний дитячий Nova+ Rubber Gentle Mint S700-17Nova+RubberGM

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись

Велосипед складний триколісний дитячий Qplay Nova+ Rubber Desert Yellow (S700-17Nova+RubberDY)

Тип: Велосипед-коляска / Рекомендований вік: від 6 місяців / Діаметр коліс, дюймів: 8 / Гальма: Ножний
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
8 148 грн.

QPlay S700-17Nova+RubberOS

Велосипед триколісний складний Qplay Nova + Rubber - універсальний транспорт, який росте разом із дитиною: від зручної прог... щеулянки з 6 місяців обличчям до мами до класичного триколісного велосипеда для самостійних поїздок після 3 років. Завдяки поворотному сидінню, регульованій спинці та телескопічній ручці він забезпечує комфорт на будь-якому етапі розвитку малюка. Легка система складання та компактність у зберіганні роблять його зручним для батьків, а сонцезахисний капюшон, бампер і ремені безпеки гарантують захист під час прогулянок. З часом трансформується у класичний триколісний велосипед для самостійних поїздок. Характеристика: - Функція вільного керування кермом - П'яти точкові ремені безпеки з плечовими накладками - Капюшон/козирок, що складається, виготовлений з УФ-захисного матеріалу - Гумові, шиповані, надувніі колеса. Розміри колес: переднє - 20,5 см, задні - 18,5 см - Алюмінієва рама - Переднє колесо оснащене кришкою для запобігання потрапляння ніжки та кнопкою блокування - Додаткова підніжка для маленьких дітей, кріпиться до сидіння - Підстаканник - Гальмо заднього колеса - Складання до компактних розмірів
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 985 грн.

Велосипед складаний триколісний дитячий Nova+ Rubber Orange Sunset (S700-17Nova+RubberOS) S700-17Nova+RubberOS

Триколісний велосипед Qplay Nova+ Rubber - універсальний транспорт, який росте разом із дитиною: від зручної прогулянки облич... щечям до мами до класичного триколісного велосипеда для самостійних поїздок. Комфорт Завдяки поворотному сидінню, регульованій спинці та телескопічній ручці він забезпечує комфорт на будь-якому етапі розвитку малюка. Зручність та захист Легка система складання та компактність у зберіганні роблять його зручним для батьків, а сонцезахисний капюшон, бампер і ремені безпеки гарантують захист під час прогулянок. Трансформується З часом трансформується у класичний триколісний велосипед для самостійних поїздок. Рама Легка та корозійностійка алюмінієва рама. Колеса Колеса виготовлені з гуми. Задні гальма Для фіксації на місці.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Qplay Nova+ Rubber

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна