Підсилювач Quad Artera Stereo
Фото 7 |
Quad Artera Stereo
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):140 Вт
На підсилювач (Main):RCA/XLR
Всі характеристики
Характеристики Artera Stereo
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Quad Artera Stereo
Усі ціни 11 →Quad Artera Stereo офіційна гарантія | 81 499 грн. |
Підсилювач звуку Quad Artera Stereo czarny | 83 107 грн. |
Quad Artera Stereo czarny | 81 080 грн. |
Quad Artera Stereo czarny | 83 107 грн. |
Підсилювач потужності Quad Artera Stereo Silver | 88 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →