Підсилювач Teac AX-505
Відео 10Фото 11 |
Teac AX-505
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):140 Вт
На підсилювач (Main):RCA/XLR
Всі характеристики
Характеристики AX-505
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teac AX-505
Усі ціни 15 →Підсилювач Teac AX-505-B Integrated Amplifier | 73 059 грн. |
Teac Teac AX-505 Black | 73 059 грн. |
Інтегральний підсилювач TEAC AX-505 Black | 73 059 грн. |
Підсилювач звуку TEAC AX-505-S Srebrny | 76 547 грн. |
TEAC AX-505-S Srebrny | 74 680 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →