Ванна Radaway Gloria 160x73 см пристінна
Фото 4 |
Radaway Gloria 160x73 WA1-54-160x073U |
|
Ніжки для ванни можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Gloria 160x73 см пристінна
Ванна акрилова Radaway Gloria 160x73 (WA1-54-160x073U) WA1-54-160x073U | 55 938 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY GLORIA 160x73 / ніжки (WA1-54-160x073U) | 73 525 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY Gloria WA1-54-160x073U з сифоном і ніжками | 55 935 грн. |
Модификації Radaway Gloria
Ціни на Radaway Gloria |
---|---|---|---|---|
Radaway Gloria 150x72 см пристінна | від 73 525 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Gloria 160x73 см кутова | від 61 108 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Gloria 160x73 см окремостояча | від 73 525 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Gloria 160x73 см пристінна | від 55 935 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Gloria 170x75 см пристінна | від 74 823 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо