Душовий піддон Radaway Korfu C 4C88400 (4C88400-03)
Фото 3 |
Radaway Korfu C 4C88400 80x80 см90x90 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Korfu C 4C88400
Усі ціни 10 →Душовий піддон Radaway Korfu C 80x80 см (4C88400-03) 4C88400-03 | 12 498 грн. |
Душовий піддон Radaway Korfu C 800x800x480, білий 4C88400-03 | 9 373 грн. |
Душовий піддон Korfu C 800x800x480 білий | 10 112 грн. |
Radaway KORFU C 800 (4C88400-03) 80х80х37 2409-20 | 12 498 грн. |
Radaway KORFU C 800 (4C88400-03) 80х80х37 4C88400-03 | 12 498 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Radaway Korfu C 4C88400
Ціни на Radaway Korfu C 4C88400 |
---|---|---|---|---|
Radaway Korfu C 4C88400 | від 9 373 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Korfu C 4C99400 | від 10 816 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →