Душовий піддон Radaway Teos C HTC9090
Фото 5 |
Radaway Teos C HTC9090 |
|
Можливий монтаж врівень з підлогою, на підлозі, а також на ніжках або на подіумі з цегли
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Teos C HTC9090
Усі ціни 14 →Душовий піддон Radaway Teos С 900x900x40 Білий (HTC9090-04) HTC9090-04 | 22 502 грн. |
Душевой поддон Radaway Teos C 90x90 HTC9090-04 | 22 820 грн. |
Душовий піддон Radaway Teos C 90x90 HTC9090-04 | 22 820 грн. |
Душевой поддон Radaway Teos C 90x90 цвет черный HTC8080-54 HTC9090-54 | 22 820 грн. |
Піддон Radaway Teos C 90x90 квадратний, білий (HTC9090-04) | 22 503 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Radaway Teos C HTC9090
Ціни на Radaway Teos C HTC9090 |
---|---|---|---|---|
Radaway Teos C HTC8080 | від 19 273 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Teos C HTC9090 | від 22 330 грн. | 14 пропозицій | ||
Radaway Teos C HTC100100 | від 26 006 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →