Душовий піддон Radaway Doros PT E SDRPT1080-01R
Фото 3 |
Radaway Doros PT E SDRPT1080-01R 100x80 см лівобічний 100x80 см правобічний |
|
Акрил має антибактеріальні властивості і легко чиститься.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros PT E SDRPT1080-01R
Душевой поддон Radaway Doros PT E 100x80 правый SDRPT1080-01R | 7 989 грн. |
Душовий піддон Radaway Doros PT E 100x80 правий SDRPT1080-01R | 7 989 грн. |
Душовий піддон Doros PT 1000Rx800x50 білий SDRPT1080-01R (TM Radaway) | 7 817 грн. |
Душовий піддон Doros PT E 100x80 см правий, RADAWAY (SDRPT1080-01R) | 8 070 грн. |
Модификації Radaway Doros PT E SDRPT1080-01R
Ціни на Radaway Doros PT E SDRPT1080-01R |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros PT E SDRPT1080-01L | від 7 817 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros PT E SDRPT1080-01R | від 7 817 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →