Душова перегородка Radaway Nes DWJ I 100 R 10026100-01-01R
Відео 1Фото 19 |
Radaway Nes DWJ I 100 R 10026100-01-01R |
|
Підйомно-опускний механізм забезпечує тихе відчинення дверей. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Двері відчиняються всередину і назовні. Установка можлива як із піддоном, так і без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Nes DWJ I 100 R 10026100-01-01R
Душові двері 100 см RADAWAY Nes DWJ I 10026100-01-01R | 25 160 грн. |
Душові двері NES DWJ I 1000Rx2000 хром/прозоре 10026100-01-01R (TM Radaway | 24 342 грн. |
Душові двері NES Black DWJ I 1000Rx2000 чорний/прозоре 10026100-54-01R (TM | 26 742 грн. |
Відеоогляди
Модификації Radaway Nes DWJ I 100 R 10026100-01-01R
Ціни на Radaway Nes DWJ I 100 R 10026100-01-01R |
---|---|---|---|---|
Radaway Nes DWJ I 70 L 10026070-01-01L | від 21 788 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Nes DWJ I 70 R 10026070-01-01R | від 21 788 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ I 80 L 10026080-01-01L | від 22 756 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Nes DWJ I 80 R 10026080-01-01R | від 22 756 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Nes DWJ I 90 L 10026090-01-01L | від 23 297 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Nes DWJ I 90 R 10026090-01-01R | від 23 297 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Nes DWJ I 100 L 10026100-01-01L | від 24 342 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWJ I 100 R 10026100-01-01R | від 24 342 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →