Душова перегородка Radaway Nes DWS 110 L 10028110-01-01L
Фото 19 |
Radaway Nes DWS 110 L 10028110-01-01L |
|
Підйомно-опускний механізм забезпечує тихе відчинення дверей. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Двері відчиняються всередину і назовні. Установка можлива як із піддоном, так і без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Nes DWS 110 L 10028110-01-01L
Душові двері 110 см RADAWAY Nes DWS 10028110-01-01L | 25 360 грн. |
Душові двері NES DWS I 1100Lx2000 хром/прозоре 10028110-01-01L (TM Radaway | 24 536 грн. |
Душові двері NES Black DWS I 1100Lx2000 чорний/прозоре 10028110-54-01L (TM | 27 013 грн. |
Модификації Radaway Nes DWS 110 L 10028110-01-01L
Ціни на Radaway Nes DWS 110 L 10028110-01-01L |
---|---|---|---|---|
Radaway Nes DWS 100 L 10028100-01-01L | від 23 530 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWS 100 R 10028100-01-01R | від 23 530 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWS 110 L 10028110-01-01L | від 24 536 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWS 110 R 10028110-01-01R | від 24 536 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Nes DWS 120 L 10028120-01-01L | від 25 581 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWS 120 R 10028120-01-01R | від 25 581 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWS 130 L 10028130-01-01L | від 26 355 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWS 130 R 10028130-01-01R | від 26 355 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Nes DWS 140 L 10028140-01-01L | від 27 013 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Nes DWS 140 R 10028140-01-01R | від 27 013 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →