Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Праски   /   RAF

Праска RAF R.1233

Фото - Праска RAF R.1233
Фото 7
RAF R.1233
Колір
Тип
побутова
Споживана потужність
2200 Вт
Покриття робочої поверхні
керамічне
Потужність подачі пари
55 г/хв
Потужність парового удару
180 г/хв
Об'єм резервуара для води
360 мл
Функції та можливості
подача пари
вертикальне відпарювання
самоочищення від накипу
Довжина кабелю
1.8 м
Офіційний сайт
rafappliances.pk
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Маркування виробника
R.1233P

R.1233R

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.

Купити RAF R.1233

Усі ціни 17 →

Праска парова RAF R.1233P 2200 Вт з керамічною підошвою колір фіолетовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 436 грн.

Праска з керамічною підошвою RAF R.1233 потужність 2200Вт 320 мл. Колір: червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
753 грн.

Парова праска RAF R.1233R, 2400 Вт, керамічна підошва, паровий удар, вертикальне відпарювання

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 101 грн.

Праска парова RAF R.1233P 2200 Вт з керамічною підошвою

Маркетплейс: Rozetka.ua  VKOplus З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
901 грн.

Парова праска RAF R-1233 2200 Вт з керамічною підошвою та функцією вертикального відпарювання (852369)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ClickMall З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 569 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на RAF R.1233