Праска RAF R.1256
Фото 8 |
RAF R.1256 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAF R.1256
Усі ціни 12 →Парова праска з керамічною підошвою RAF R.1256B Пластик | 1 052 грн. |
Праска парова RAF R1256B електрична з керамічною підошвою 2400 Вт Синій | 820 грн. |
Парова праска RAF R.1256R 2200W з керамічною підошвою вертикальне відпарюв | 949 грн. |
Праска RAF R1256B з керамічною підошвою та самоочищенням від накипу 2400 В | 849 грн. |
Праска з керамічною підошвою RAF R.1256B 2400 Вт відпарювач для прасування | 1 046 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →