Картридж для води RAIFIL 3012-300
RAIFIL 3012-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAIFIL 3012-300
Raifil Raifil 3012-300 | 3 225 грн. |
Зворотноосмотична мембрана Raifil 3012-300 | 2 550 грн. |
Мембрана зворотньоосмотична Raifil 3012-300 GPD | 2 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →