Картридж для води RAIFIL 3013-800
RAIFIL 3013-800 1.26 л/хв2 л/хв |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAIFIL 3013-800
Raifil Raifil 3013-800 | 5 322 грн. |
Зворотноосмотична мембрана Raifil 3013-800 | 4 200 грн. |
Зворотноосмотична мембрана Raifil 3013-800 | 4 200 грн. |
Модификації RAIFIL 3013-800
Ціни на RAIFIL 3013-800 |
---|---|---|---|---|
RAIFIL 3013-500 | від 3 399 грн. | 3 пропозиції | ||
RAIFIL 3013-800 | від 4 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →