Картридж для води RAIFIL SC-20-5
RAIFIL SC-20-5 5 мкм10 мкм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAIFIL SC-20-5
Картридж Raifil SC-20-5 поліпропіленовий | 150 грн. |
Картридж поліпропіленовий Raifil SC-20-5, 5 мкм (Slim) | 162 грн. |
Картридж Raifil SC-20-5 поліпропіленовий для механічного очищення води | 188 грн. |
Модификації RAIFIL SC-20-5
Ціни на RAIFIL SC-20-5 |
---|---|---|---|---|
RAIFIL SC-20-5 | від 150 грн. | 3 пропозиції | ||
RAIFIL SC-20-10 | від 150 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →