Електрочайник Rainberg RB-2240 2200 Вт 2 л чорний
Відео 1Фото 2 |
Rainberg RB-2240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-2240 2200 Вт 2 л чорний
Усі ціни 14 →Дисковий скляний електрочайник Rainberg RB-2240 2л 2200вт | 599 грн. |
Чайник Rainberg електричний скляний чорний (33-4-RB-2240) | 758 грн. |
Прозорий скляний чайник Rainberg RB-2240 Дисковий електричний чайник 2200 | 492 грн. |
Електричний скляний чайник Rainberg RB-2240 дисковий електрочайник прозори | 499 грн. |
Прозорий скляний чайник Rainberg RB-2240 Дисковий електричний чайник 2200W | 554 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →