Електрочайник Rainberg RB-902 2200 Вт 1.8 л
Фото 27 |
Rainberg RB-902 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-902 2200 Вт 1.8 л
Усі ціни 29 →Електричний чайник скляний з LED підсвічуванням Rainberg 1.8 л RB-902 (902 | 573 грн. |
Електричний чайник з LED підсвічуванням скляний Rainberg 1.8 л RB-902 (902 | 573 грн. |
Електричний чайник Rainberg 1.8 л RB-902 з LED підсвічуванням Блакитний (с | 573 грн. |
Електрочайник скляний Rainberg RB-902 2200 Вт 1.8 л. | 1 210 грн. |
Електрочайник Rainberg скляна з LED-підсвічуванням 2,0 л 2000Вт Синій (RB- | 899 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →