Плита Rainberg RB-811 чорний
Відео 3 |
Rainberg RB-811 чорний 2021 рікзахист від дітей |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-811 чорний
Електроплита Rainberg RB-811 склокерамічна індукційна настільна 2200W Blac | 1 233 грн. |
Індукційна плита Rainberg RB-811 | 1 199 грн. |
Електроплита індукційна настільна Rainberg RB-811 - електрична плита на 1 | 1 359 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →