Плита Rainberg RB-777 білий
Rainberg RB-777 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-777 білий
Усі ціни 25 →Електроплита одноконфоркова Rainberg RB-777 1200 Вт | 655 грн. |
Електропліта Rainberg Trade RB-777 1200W Чорна | 780 грн. |
Плита електрична Rainberg RB-777 Електроплита дискова настільна на 1 конфо | 900 грн. |
Плита електрична Rainberg RB-777 Електроплита дискова настільна на 1 конфо | 406 грн. |
Електроплита портативна на 1 конфорку Rainberg RB-777 1200 Вт дискова біла | 450 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →