Термос Bergamo Campania 1200 1.2 л
Bergamo Campania 1200 |
|
Термос оснащений знімним фільтром для чаю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergamo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergamo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergamo Campania 1200 1.2 л
Усі ціни 8 →Термос Bergamo Line Art Campania 1,2 л 8087LA-11 | 899 грн. |
Термос Bergamo Campania, 1,2 л, сірий (8087-11) | 1 069 грн. |
Термос Bergamo Campania (сталевий) 1200 мл (8087-11) | 1 153 грн. |
Термос Bergamo Line Art Campania 1,2 л 8087LA-3 | 899 грн. |
Термос Bergamo Line Art Campania 1,2 л 8087LA-7 | 899 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →