Термосумка Ranger HB5-5L (RA 9917)
Фото 5 |
Ranger HB5-5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ranger HB5-5L
Усі ціни 6 →Термосумка Ranger HB5 (4,5л), синяя 234-1206 | 199 грн. |
Термосумка Ranger HB5-5Л, RA 9917 | 199 грн. |
Термосумка Ranger HB5-5Л | 249 грн. |
Термосумка Ranger HB5 (4,5 л), синя | 199 грн. |
Сумка холодильник 5 л термосумка для їжі Ranger HB5-S зелена | 349 грн. |
Термосумка Ranger HB5-5Л | 200 грн. |
Додаткові функції і можливості термосумки Ranger HB5-5L:
- Товщина ізотермічного наповнювача: 6 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →