Игровой коврик Razer Goliathus Chroma (RZ02-02500100-R3M1)
Відео 33Фото 4 |
Razer Goliathus Chroma |
|
Ефектний і стильний тканинної геймерський килимок на гумовій основі з керованою фірмової світлодіодним RGB-підсвічуванням Razer Chroma. Належить до лінійки геймерських продуктів Razer Goliathus 2018-го року. Має стандартні для подібних ігрових аксесуарів габаритні розміри (35,5х25,5х0,3 см). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначена для любителів комп'ютерних ігор на ПК, ентузіастів і кіберспортсменів початківців.
Робоча поверхня килимка Razer Goliathus Chroma покрита спеціальною безворсовою тканиною з мікротекстур, що гарантує бездоганну точність позиціонування всіх типів оптичних і лазерних сенсорів ігрових маніпуляторів. Значна площа для переміщення миші дозволяє геймеру вільно виконувати амплітудні рухи маніпулятором без зривів і втрат контролю. Пенорезиновое основа килимка перешкоджає ковзанню по стільниці. Підсвічування, представлена у вигляді світної RGB LED-трубки вшитою в краю периметра килимка, управляється фірмовим софтом Razer Synapse. Можлива синхронізація підсвічування з іграми для колірного оповіщення про внутрішньоігрових події (зміна кольору при малій кількості патронів, низькому рівні здоров'я, відкаті здібностей та ін).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Goliathus Chroma
Усі ціни 7 →Razer Goliathus Chroma (RZ02-02500100-R3M1) RZ02-02500100-R3M1 | 1 999 грн. |
Игровая поверхность Razer Goliathus Chroma ( RZ02-02500100-R3M1) | 1 999 грн. |
Ігрова поверхня Razer Goliathus Chroma (RZ02-02500100-R3M1) | 1 999 грн. |
Килимок для мишки Razer Goliathus Chroma (RZ02-02500100-R3M1) | 1 999 грн. |
Килимок для миші Razer Goliathus CHROMA (RZ02-02500100-R3M1) | 1 694 грн. |
Килимок для миші Razer Goliathus CHROMA (RZ02-02500100-R3M1) | 2 033 грн. |
Ігрова поверхня Razer Goliathus Chroma (RZ02-02500100-R3M1) | 1 999 грн. |
Модификації Razer Goliathus Chroma
Ціни на Razer Goliathus Chroma |
---|---|---|---|---|
Razer Goliathus Chroma | від 1 694 грн. | 7 пропозицій | ||
Razer Goliathus Chroma Extended | від 2 486 грн. | 55 пропозицій | ||
Razer Goliathus Chroma 3XL | від 3 999 грн. | 29 пропозицій |