Игровой коврик Razer Gigantus V2 Medium (RZ02-03330200-R3M1)
Відео 7Фото 6 |
Razer Gigantus V2 Medium |
|
Удосконалена версія моделі Gigantus від відомого виробника геймерських гаджетів Razer є м'яким ігровим килимком з мікротекстурованим тканинним покриттям. Він отримав покриття speed/control із щільним сплетенням великої кількості волокон, що дозволяє миші легко ковзати для швидких та плавних помахів. Така поверхня оптимізована під всі види сенсорів та забезпечує попіксельну точність та повний контроль відстеження.
Таким чином, оновлена текстура відрізняється нижчим тертям і високою здатністю, що зупиняє, для точності контролю. Razer Gigantus V2 Medium доповнений протиковзною основою з гумової піни, завдяки чому ви отримуєте міцне зчеплення навіть на нерівних поверхнях та під час напружених ігрових сесій. Товщина становить 3 мм, що допомагає пом'якшити тиск на зап'ястя. Модель Medium має розміри 360х275 мм, але є версії розміром аж до 3XL для тих геймерів, які люблять грати з низькими налаштуваннями чутливості і цінують свободу дій для маневреності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Gigantus V2 Medium
Усі ціни 55 →Килимок RAZER Gigantus V2 Medium (Black) RZ02-03330200-R3M1 | 699 грн. |
Ігрова поверхня Razer Gigantus V2 Medium (RZ02-03330200-R3M1) | 699 грн. |
Игровая поверхность Razer Gigantus V2 Medium (RZ02-03330200-R3M1) | 699 грн. |
Ігрова поверхня Razer Gigantus V2 M Speed/Control (RZ02-03330200-R3M1) RZ0 | 699 грн. |
Razer Gigantus V2 Medium (RZ02-03330200-R3M1) RZ02-03330200-R3M1 | 699 грн. |
Килимок просто супер. Завжди був фанатом килимків із пластиковим покриттям, т.к. думав, що на ганчір'яних поверхнях погано ковзає мишка, але був приємно здивований. Дуже комфортно грати і працювати. Взяв розмір 450x400, можна брати менше, тому що килимок просто величезний (особисто для моїх потреб). Килимок дуже легко мажеться і швидко припадає пилом, але так само легко миється без будь-яких проблем. Відмінно лежить на столі, прогумоване покриття не ковзає, кути не заламуються, нитки не тиняються. Покупкою дуже задоволений. Якісний та зручний килимок. Не знайшов. Владимир И: користуюся Razer Gigantus V2 Large кілька місяців |
Модификації Razer Gigantus V2 Medium
Ціни на Razer Gigantus V2 Medium |
---|---|---|---|---|
Razer Gigantus V2 Medium | від 575 грн. | 58 пропозицій | ||
Razer Gigantus V2 Large | від 863 грн. | 66 пропозицій | ||
Razer Gigantus V2 XXL | від 1 720 грн. | 62 пропозиції | ||
Razer Gigantus V2 3XL | від 2 599 грн. | 44 пропозиції |