Мікрофон Razer Seiren Mini
Відео 38Фото 7 |
Razer Seiren Mini |
|
Компактний конденсаторний мікрофон, що має суперкардіоїдну діаграму спрямованості. Модель згодиться для передачі звуку під час проведення онлайн-трансляцій або спілкування по відеозв'язку. При цьому мікрофон повністю зосереджується на голосі користувача, відсікаючи зайві шуми типу клацань мишкою або набору тексту на клавіатурі. 14-міліметровий конденсаторний капсуль із плоскою частотною характеристикою точно відтворює мову, передаючи звук із неймовірною чіткістю.
До комп'ютера Razer Seiren Mini підключається через інтерфейс USB у режимі "Plug-n-Play" - ніякого додаткового програмного забезпечення встановлювати не потрібно. Втім, є модель і мінус — в ній чомусь не передбачили наявність кнопки відключення звуку. Мікрофон залишається за замовчуванням увімкненим, поки є активне з'єднання з комп'ютером. У комплекті з пристроєм поставляється невелика підставка з круглою основою та шнур для підключення до ПК. Можна нахиляти опору, щоб знайти ідеальне положення для передачі голосу. Також допускається від'єднання мікрофона від підставки та встановлення на штанзі або стійці зі стандартним різьбленням 5/8 дюймів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Seiren Mini
Усі ціни 132 →Razer Seiren Mini (RZ19-03450300-R3M1) Mercury RZ19-03450300-R3M1 | 2 499 грн. |
Мікрофон Razer Seiren Mini Black (RZ19-03450100-R3M1) RZ19-03450100-R3M1 | 2 499 грн. |
Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) | 2 499 грн. |
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) | 1 969 грн. |
Микрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1) | 2 576 грн. |
Цена-качество заметно лучше чем у solocast Отсутствие вещей которые за эти деньги не обязательны, microusb подключение. h1ker: користуюся Razer Seiren Mini кілька місяців |
мой обзор в разделе полезное.