Мікрофон Razer Seiren V3 Chroma (RZ19-05060100-R3M1)
Відео 12Фото 12 |
Razer Seiren V3 Chroma |
|
Підсвічування, регулювання чутливості, тонке налаштування за допомогою фірмової програми.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Seiren V3 Chroma
Усі ціни 21 →Razer Seiren V3 Chroma (RZ19-05060100-R3M1) Black RZ19-05060100-R3M1 | 5 855 грн. |
Мікрофон Razer Seiren V3 Chroma (RZ19-05060100-R3M1) | 6 999 грн. |
Микрофон Razer Seiren V3 Chroma (RZ19-05060100-R3M1) | 7 000 грн. |
Мікрофон RAZER Seiren V3 Chroma (RZ19-05060100-R3M1) | 6 999 грн. |
Мікрофон Razer Seiren V3 Chroma (RZ19-05060100-R3M1) RZ19-05060100-R3M1 | 6 999 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →