Мікрофон Razer Seiren X
Відео 32Фото 11 |
Razer Seiren X |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Seiren X
Усі ціни 16 →Мікрофон Razer Seiren X Quartz (RZ19-02290300-R3M1) | 4 129 грн. |
Микрофон Razer Seiren X - PS4 (RZ19-02290200-R3G1) | 4 899 грн. |
Razer Seiren X (RZ19-02290100-R3M1) RZ19-02290100-R3M1 | 3 999 грн. |
Микрофон для ПК/ для стриминга, подкастов Razer Seiren X Quartz (RZ19-0229 | 4 084 грн. |
Мікрофон Razer Seiren X - PS4 (RZ19-02290200-R3G1) RZ19-02290200-R3G1 | 4 899 грн. |
Звук нормальний. Всі звуки сторонні теж будуть у мікрофоні. |
Мікрофон хороший але не за свою ціну, за ці гроші можна знайти щось цікавіше. Якість звуку, мінімалістичний дизайн. Micro usb, відсутність регулювання звуку на мікрофоні. Назар Парійчук: користуюся Razer Seiren X менше місяця |
Професійне обладнання для геймінгу від американської компанії Razer користується популярністю у світі, завдяки високій функціональності й преміальній якості виготовлення. Не виняток і мікрофон Seiren X, який став лідером продажів серед блогерів і геймерів.
Компактний, стильний і ергономічний
Пристрій строгої циліндричної форми в матовому пластиковому корпусі з металевою сіткою має компактні розміри 185x90x90 мм, установлюється на металеву підставку з прогумованою основою і ніжкою, оснащеною шарніром для зміни кута нахилу мікрофона. Конструкція пропонується в чорному, білому, рожевому варіантах забарвлення.
Особливості підключення
У нижній частині корпусу є роз'єм micro USB type B і вихід 3.5 мм для навушників. Розмістити їх там вирішили, мабуть, на догоду естетичності, але з практичного боку, вийшло не дуже зручно. Шнури заломлюються. Благо, комплектний USB-кабель довжиною 1.8 м — знімний, і можна замінити його з часом.
Мікрофон не потребує установлення драйверів, працює прямо з коробки й сумісний з Windows 7 і Mac 10.8 і вище, а також зі спеціалізованим ПЗ Open Broadcaster Software і Xsplit.
Управління і запис
На передній частині корпусу під сіткою розташувалися кнопка вимкнення мікрофона й коліща регулювання гучності навушників. У будь-який момент можна додати, зменшити рівень або відключити вихідний звук і зосередитись на прослуховуванні.
Якість запису, загалом, теж радує. Більше 90% відгуків покупців позитивні з цього приводу. Суперкардіоїдна діаграма спрямованості (обхват вузької передньої зони) забезпечує подачу в ефір чіткого і ясного звукового сигналу, але щоб уникнути появи артефактів, не завадив би поп-фільтр. Його в комплекті немає, як, наприклад, у прогресивнішої моделі Razer Seiren Elite. Утім, і різниця в ціні вдвічі.
Резюмуючи, сміливо назвемо Razer Seiren X безпомилковим вибором для стримерів початківців і перевіреним середнячком для профі. Недорогий для цієї лінійки (близько $130), стильний, зручний, простий в обігу, з хорошим звуком. Що ще потрібно для новачка?
Жаль немає якогось фільтра в комплекті. Але так чудово.