Комп'ютерні колонки REAL-EL S-20
Відео 3Фото 2 |
REAL-EL S-20 2020 рік |
|
Доступні, легкі та малогабаритні настільні комп'ютерні стереофонічні колонки з живленням від USB-порту та аналоговим входом. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії 2020 року. Крім дуже демократичної ціни, відрізняються компактними розмірами (6,5 х6, 5х6, 5 см) і скромною вагою, що становить всього 310 г. Призначені для економних користувачів, яким потрібна бюджетна акустична стереосистема для виведення звуку з персонального комп'ютера, моноблока, неттопа або ноутбука.
Невелика маса комп'ютерних колонок REAL-EL S-20 робить їх добрим варіантом для мобільного застосування, наприклад, для організації невеликої презентації в пристосованих умовах. Вбудований підсилювач потужністю 6 Вт забезпечує помірно гучне звучання, якого є достатньо для невеликого приміщення. Передбачено регулятор гучності, розташований на сигнальному кабелі, обладнаному роз'ємом 3-pin miniJack 3.5mm. Колонки починають працювати відразу після підключення, їм не потрібні драйвера або інше програмне забезпечення. За заявою виробника, 1,75″ динамічні випромінювачі забезпечують коректне відтворення частотного діапазону від 120 Гц до 20000 Гц, і цього достатньо для прослуховування поп-музики, перегляду фільмів та акустичного оформлення казуальних ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL S-20
Усі ціни 12 →Акустична система REAL-EL S-20 Black EL121100007 | 265 грн. |
Колонки REAL-EL S-20 black | 252 грн. |
Акустическая система REAL-EL S-20 Black EL121100007 | 403 грн. |
Акустична система REAL-EL S-20 black | 265 грн. |
REAL-EL Акустична система REAL-EL S-20 black | 265 грн. |