Комп'ютерні колонки REAL-EL M-370
Фото 8 |
REAL-EL M-370 |
|
Багатофункціональна настільна акустична система (2.1) середньої потужності, яка включає дві настільних колонки-сателіту і один невеликий сабвуфер. Вирізняється ефектним зовнішнім дизайном. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Крім підсилювача звукової частоти потужністю 44 Вт, ця модель обладнана вбудованим модулем Bluеtooth, FM-тюнером, LED-дисплеєм (у верхній частині лицьової панелі сабвуфера), картридером і USB-портом для відтворення MP3-файлів з FLASH-накопичувачів.
Акустична система REAL-EL M-370 здатна виводити звук із персонального комп'ютера, моноблока, ноутбука, CD/DVD-плеєра, ігрової приставки та навіть телевізора. Завдяки підтримці інтерфейсу Bluetooth здатна швидко підключатися до смартфонів та планшетів. У комплект входить бездротовий пульт дистанційного керування, а як матеріал корпусу сателітів і сабвуфера використаний MDF, вага якого пригнічує прояв ефекту акустичного резонансу. Кожен сателіт обладнаний тридюймовим динаміком (76 мм) потужністю 12 Вт, а сабвуфер отримав 5'' динамік (20 Вт), що створює яскравий пружний бас (40-200 Гц). Зручний пульт дистанційного керування дозволяє регулювати гучність, змінювати тембр та вибирати функції додаткових модулів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL M-370
Усі ціни 31 →Акустична система REAL-EL M-370 (EL121300002) | 2 209 грн. |
Мультимедійна акустика REAL-EL M-370 (EL121300002) | 2 949 грн. |
Акустическая система REAL-EL M-370 black | 2 375 грн. |
Акустична система REAL-EL M-370 Black EL121300002 | 2 499 грн. |
Акустическая система real-el m-370 Black uah | 2 365 грн. |