Радіоприймач / годинник REAL-EL X-703
Фото 10 |
REAL-EL X-703 |
|
Bluetooth 5.0.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL X-703
Усі ціни 13 →Радіоприймач REAL-EL X-703 Black EL121800002 | 1 349 грн. |
Портативный радиоприемник REAL-EL X-703 black | 1 282 грн. |
Радиоприемник 1.0 Real-El X-703 Black, 8 Вт, пластиковый корпус, FM/AM/SW, | 1 335 грн. |
Портативний радіоприймач REAL-EL X-703 | 1 349 грн. |
REAL-EL X-703 | 1 349 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →