Радіоприймач / годинник REAL-EL X-700
Фото 7 |
REAL-EL X-700 |
|
Bluetooth 5.0.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REAL-EL X-700
Усі ціни 13 →Радіоприймач REAL-EL X-700 Black EL121800001 | 1 149 грн. |
Портативный радиоприемник REAL-EL X-700 black | 1 092 грн. |
Радиоприемник 1.0 Real-El X-700 Black, 3 Вт, пластиковый корпус, FM/AM/SW, | 1 149 грн. |
Портативний радіоприймач REAL-EL X-700 | 979 грн. |
REAL-EL X-700 Black EL121800001 | 1 049 грн. |
ще 8 пропозицій
Нещодавно придбав цей радіоприймач у мережі магазинів Comfy для заміни "балакуна" від радіоточки на кухні. Приймач має внутрішню антенну та ловити FM станції в автоматичному чи ручному режимі. Гнізда для під'єднання зовнішньої антени немає. Мені він знайшов 20 станцій (лівобережжя Києва), хоча мій будинок панельний і навколо такі ж залізобетонні монстри. Перемикання між станціями кнопками FM+, FM-. А ще він програє музичні файли з USB-флешки (формати .wav, .mp3) та microSD (формат .wav). Є еквалайзер. Через вхід AUX можна під'єднувати зовнішні джерела звуку (наприклад, телефон). Звучання гідне. Працює від внутрішнього аккумулятора, який заряджається зарядним пристроєм від смартфона (5V, 2A). Є індикатор заряджання. Його можна брати з собою в дорогу. На жаль, його дисплей показує тільки числову інформацію: частоту станції або її номер, годину програвання музичного файлу. Назва композиції, назва станції не показує. Перехід між станціями та файлами тільки покроково вперед чи назад. Але, думаю, що за такі гроші більшого вимагати і не можна. Порівняно дешевий, багато функцій, добре звучити, не потрібні елементи живлення Немає гнізда під'єднання зовнішньої антенни |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →