Realme Buds Air 5
Відео 9Фото 15 |
Realme Buds Air 5 |
|
Бездротові навушники впевненого середнього рангу з розряду TWS-вкладишів із потужним адаптивним «шумодавом». Для ефективної роботи адаптивного шумоподавлення в кожному навушнику Realme Buds Air 5 передбачається по три мікрофони: передньо- та задньонаправлений, що підкріплюються розмовним мікро. Шумодав моделі здатний впоратися з шумами до 50 дБ, автоматично підлаштовується під навколишнє звукове середовище і має три рівні інтенсивності роботи: помірний, середній і максимальний.
За звучання навушників відповідають 12.4-міліметрові титанові драйвери, що характеризуються виразним опрацюванням верхній та середніх частот разом із дійсно глибокими басами. Підлаштувати звучання навушників можна у пов'язаному мобільному додатку Realme Link з чотирма встановленими пресетами та шестисмуговим еквалайзером. Є в моделі геймерський режим з низькою затримкою (45 мс).
Для підключення використовується бездротовий протокол Bluetooth 5.3, підтримуються кодеки AAC та SBC. З інших особливостей TWS-вкладишів відзначаються зручне сенсорне керування та вологозахист рангу IPX5. Що стосується рівня автономної роботи, воно становить близько 4.5 годин з активним шумоподавленням і приблизно 7 годин без «шумодаву». Зарядний футляр продовжує час автономності до 38 годин. А лише за 10 хвилин перебування в кейсі навушниками можна користуватися протягом наступних 7 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Realme Buds Air 5
Усі ціни 82 →Навушники REALME Buds Air 5 (RMA2301) Blue | 2 699 грн. |
Навушники Realme Buds Air 5 (RMA2301) Arctic White | 2 699 грн. |
Навушники Realme Buds Air 5 Blue | 2 079 грн. |
Бездротові навушники Realme Buds Air 5 White (RMA2301) 631215000027 | 2 699 грн. |
Bluetooth-гарнитура Realme Buds Air 5 Blue EU | 1 932 грн. |