JBL Wave Beam
Відео 13Фото 32 |
JBL Wave Beam |
|
Внутрішньоканальні бездротові навушники True Wireless класу для любителів фірмового басового звучання JBL Pure Bass. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року. Невисока ціна цієї моделі робить її вдалим вибором для широкого кола покупців, у тому числі для молоді та підлітків, багатьом з яких, напевно, сподобається глибокий і потужний бас.
Крім цього, варто відзначити непоганий пил/вологозахист класу IP54, хорошу автономність і зручне сенсорне управління. Правильний підбір силіконових насадок (3 різних розмірів у комплекті) дає можливість надійно зафіксувати навушники JBL Wave Beam у вусі і вони не випадуть при помірній фізичній активності. Незважаючи на компактні розміри діафрагми динамічних випромінювачів (8 мм), ця модель забезпечує гідну якість звуку.
Фірмовий звук із вираженим басовим акцентом чудово підійде для відтворення багатьох сучасних популярних жанрів, включаючи EDM та хіп-хоп. Для підключення до джерел використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.2, який забезпечує покращену стабільність з'єднань та знижені затримки, що важливо для комфортного мобільного геймінгу та перегляду відео. Інтегровані Li-Pol акумулятори забезпечують до 8 год. роботи при прослуховуванні музики, а з кейсом цей час зростає до 32 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Wave Beam
Усі ціни 297 →Бездротові навушники JBL Wave Beam Black (JBLWBEAMBLK) JBLWBEAMBLK | 1 999 грн. |
Навушники JBL Wave Beam (Beige) JBLWBEAMBEG | 1 999 грн. |
Навушники JBL Wave Beam Blue (JBLWBEAMBLU) | 1 999 грн. |
Навушники JBL Wave Beam TWS (JBLWBEAMBLU) Blue | 1 999 грн. |
Навушники JBL Wave Beam Black (JBLWBEAMBLK) | 1 949 грн. |
незручна посадка, дуже вільна, не зручно вставляти, шумоізоляція слабка, і лише до одного пристрою одночасне підключення , а так в іншому вони дуже подобалися) звук, мікрофон посадка, шумоізоляція (порівняно з jbl 125BT) і підключення лише до одного присторою ((( Oleh: користуюся JBL Wave Beam менше місяця |