Каталог   /   Зоотовари   /   Для собак   /   Корм для собак   /   Reflex

Корм для собак Reflex Plus Adult Poodle 8 кг

Фото - Корм для собак Reflex Plus Adult Poodle 8 кг
Reflex Plus Adult Poodle 8 kg
2 кг8 кг
Тип
сухий корм
Вага упаковки
8 кг
Порода собаки
пудель
Вік
від 10 місяців
молоді
дорослі
Розмір собаки
малі
середні
Клас корму
суперпреміум
Загальне призначення
повсякденний
дієтичний
Спеціальне призначення
для шкіри та шерсті
гіпоалергенний
для нирок
для суглобів
Інгредієнти
курячий та рибний білок, кукурудза, рис, жир (курячий, риб'ячий), овочі
Офіційний сайт
reflexmama.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як обрати корм для собакПояснюємо, як вибрати відповідний корм з урахуванням віку, породи, розмірів, активності та стану здоров'я собаки.

Купити Reflex Plus Adult Poodle 8 кг

Повноцінний та збалансований сухий корм Reflex Plus Poodle Adult для собак породи пудель 8 кг

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 297 грн.

Сухий корм для собак породи пудель Reflex Plus Poodle, 8 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZooWorld З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 132 грн.

Cухий корм для собак Reflex Plus Poodle Adult 8 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  lick&bark З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 462 грн.

Reflex Plus повноцінний та збалансований сухий корм для собак породи пудель 8 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  MDShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 346 грн.

Повноцінний та збалансований сухий корм Reflex Plus Poodle Adult для собак породи пудель 8 кг (8698995036320)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Rozetka З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Reflex Plus Adult Poodle 8 кг

Модификації Reflex Plus Adult Poodle

Ціни на Reflex Plus Adult Poodle
Reflex Plus Adult Poodle 2 кгвід 837 грн.4 пропозиції
Reflex Plus Adult Poodle 8 кгвід 3 132 грн.5 пропозицій