Powerbank Remax Kingkong II RPP-129
Remax Kingkong II RPP-129 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Kingkong II RPP-129
Усі ціни 8 →Внешний аккумулятор Remax Kingkong II QC 22.5W + PD 18W 20000mAh Зеленый ( | 856 грн. |
Remax Kingkong II 20000mAh QC 22.5W Green (RPP-129) LP20433 | 849 грн. |
Remax Kingkong II QC+PD 20000 mAh 22.5W Grey (RPP-129) | 648 грн. |
REMAX Kingkong II QC 22.5W + PD 18W 20000mAh RPP-129 Gray | 690 грн. |
Внешний аккумулятор Remax Kingkong II QC 22.5W + PD 18W 20000mAh Серый (RP | 856 грн. |
ще 3 пропозиції