Powerbank Remax Noah RPP-316
Фото 6 |
Remax Noah RPP-316 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Врівноважена модель міцного середнього рангу, призначена для багаторазового заряджання мобільних гаджетів: смартфонів, планшетів, навушників і т.п. Серце повербанка – це літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 20000 мАгод. З урахуванням неминучих втрат при перетворенні робочої напруги до 5 В (саме такий вольтаж видає стандартна USB-шина) з акумулятора пристрою можна вичавити реальну ємність близько 12600 мАгод.
Умовний Android-смартфон можна зарядити від портативної батареї 2 – 3 рази, iPhone – 3 – 4 рази, планшет із великим екраном – 1 – 1.5 повних разів. Вихідні інтерфейси на борту Remax Noah RPP-316 представлені одним USB A з прискореною зарядкою за протоколом Qualcomm Quick Charge 3.0 (22.5 Вт) та одним двостороннім USB type C з підтримкою швидкого заряджання Power Delivery 3.0 (20 Вт). Власна батарея повербанка заряджається через контактні групи портів USB типу C і microUSB (18 Вт). Модель виконана в пластиковому корпусі з розмірами габаритними 137x69x29 мм, а важить портативна батарея близько 400 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Купити Remax Noah RPP-316
Усі ціни 20 →Зовнішній акумулятор Remax Power Bank 20000mAh Noah 20W White (RPP-316) | 710 грн. |
Внешний аккумулятор Remax Power Bank 20000mAh Noah 20W White (RPP-316) | 690 грн. |
Повербанк Remax RPP-316 Noah 20000 mAh 20W + 22.5W PD+QC Blue (RPP-316 Blu | 605 грн. |
Remax RPP-316 RPP-316 White | 499 грн. |
REMAX Noah Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 20000mAh Blue ( | 720 грн. |
Модификації Remax Noah RPP-316
Ціни на Remax Noah RPP-316 |
---|---|---|---|---|
Remax Noah RPP-316 | від 499 грн. | 23 пропозиції | ||
Remax Noah RPP-506 | від 849 грн. | 14 пропозицій |