Powerbank Remax Kiren RPP-180
Remax Kiren RPP-180 |
|
Компактний повербанк у корпусі з глянсовою вставкою, невелику частину якої займає інфо-дисплей для відображення залишкового відсотка заряду літій-полімерного акумулятора ємністю 20000 мАгод. На практиці батарея пристрою здатна видати близько 12 600 мАгод ємності на підключені гаджети. Від неї можна 2.5 рази повністю зарядити Android-смартфон з акумулятором на 5000 мАгод та 3 повні рази здійснити зарядку будь-якого iPhone.
Вихідні порти моделі представлені двома USB A з потужністю 22.5 Вт та одним USB type C на 20 Вт. Зазначимо, що останній роз'єм працює як на вихід, так і на вхід. Також для зарядки самого повербанку застосовується порт microUSB. Remax Kiren RPP-180 підтримує поширені протоколи прискореної зарядки гаджетів: Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0, Adaptive Fast Charging Samsing, Huawei FastCharge Protocol, Power Delivery 3.0. Товщина корпусу моделі становить 29 мм, а її вага дорівнює 425 г - Powerbank-акумулятор можна брати із собою на повсякденній основі завдяки мобільній конструкції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Купити Remax Kiren RPP-180
Усі ціни 13 →УМБ Remax Kiren Series RPP-180 20000 mAh PD 20W + QC 22.5W Fast Charging P | 899 грн. |
Повербанк Remax RPP-180 Kiren 20000 mAh 20W + 22.5W PD+QC Blue (RPP-180 Bl | 629 грн. |
Remax RPP-180 20000mAh RPP-180 Green | 629 грн. |
Remax RPP-180 Blue | 1 934 грн. |
Remax RPP-180 Kiren Series 20000mAh 22.5W Blue | 619 грн. |