Портативна колонка Remax RB-M11
Відео 1Фото 12 |
Remax RB-M11 |
|
Мобільна є монофонічною акустична система з бездротовим bluetooth-підключенням, вбудованим кардридером і функцією гучного зв'язку. Відрізняється компактними габаритними розмірами елегантного пластикового корпусу, порівняно невеликою вагою (457 м) і зручністю використання. Обладнана активним акустичним випромінювачем потужністю 5 Вт і пасивним радіатором, який необхідний для більш глибокого і гучного відтворення звуків низької частоти.
За твердженням виробника така зв'язка здатна повноцінно відтворювати діапазон від 30 Гц до 20 кГц, що дозволяє адекватно програвати композиції таких популярних музичних жанрів і напрямів, як електронна танцювальна музика або хіп-хоп. Виробником мобільна акустична система Remax RB-M11 позиціонується як продукт початкової цінової категорії, призначений для широкого кола економних користувачів. В якості джерела цифрового аудіосигналу може використовуватися будь-який сучасний смартфон, планшет або ноутбук. Підключення по інтерфейсу Bluetooth 4.1 дозволяє підтримувати зв'язок на відстані до 10 м. Є аналоговий лінійний вхід AUX IN, вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 1500 мАгод, що забезпечує до 4 годин автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Купити Remax RB-M11
Усі ціни 41 →Акустична система Remax RB-M11 Blue (6954851278153) 6954851278153 | 758 грн. |
Акустическая система Remax RB-M11 Белый (6954851278139) 6954851278139 | 758 грн. |
Remax RB-M11 blue 6954851278153 | 789 грн. |
Remax RB-M11 Blue (6954851278153) 6954851278153 | 758 грн. |
Акустическая система Remax RB-M11 White (6954851278139) 6954851278139 | 664 грн. |