Портативна колонка Remax RB-M18
Відео 1Фото 16 |
Remax RB-M18 |
|
Малогабаритна бездротова акустична система з функцією гучного зв'язку для прийому голосових викликів. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії, призначений для прослуховування музики і відтворення музики відеоматеріалів, що програються на будь-яких сучасних смартфонах, планшетах або ноутбуках. В цьому випадку для сполучення використовується цифровий енергоефективний інтерфейс bluetooth 4.2 з підтримкою профілів A2DP, AVRCP, HSP, HFP, що забезпечують управління відтворенням треків та функціонування режиму hands free.
Для роботи з аналоговими джерелами мобільна акустична система Remax RB-M18 обладнана роз'ємом лінійного входу. За гучне і якісне звучання відповідає динамічний випромінювач потужність 3 Вт і пасивний радіатор, підсилює басову складову. За твердженням виробника така зв'язка здатна відтворювати частотний діапазон від 90 до 20000 Гц, якого цілком достатньо для впевненого програвання треків більшості популярних музичних жанрів. Вбудований акумулятор ємністю 500 мАгод, що забезпечує до 5 годин роботи в режимі розмови і до 3 год звучання музики.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Купити Remax RB-M18
Усі ціни 14 →Портативные колонки REMAX RB-M18 Black (RB-M18BK) RB-M18BK | 214 грн. |
Remax RB-M18 Black (RB-M18BK) 6954851284833 | 849 грн. |
Акустична система Remax RB-M18 Black (6954851284833) | 783 грн. |
Портативна акустика Remax RB-M18 Black | 783 грн. |
Акустическая система Remax RB-M18 Black (6954851284833) 6954851284833 | 685 грн. |