Портативна колонка Remax RB-M9
Відео 2Фото 3 |
Remax RB-M9 |
|
Стиляга-колонка у корпусі круглої форми з інтегрованими ніжками для «паркування» у більш-менш вертикальному положенні. За звучання моделі відповідає пара динаміків по 3.5 Вт, що розміщуються під тканинною обробкою передньої панелі корпусу. Стійкий зв'язок з джерелами аудіосигналу в режимі бездротового підключення забезпечується через мережу Bluetooth з дальністю ефективного «добивання» до 15 м.
Разом з тим Remax RB-M9 оснащується AUX-входом, роль якого виконує класичний 3.5-міліметровий аудіоджек (miniJack 3.5). Є в моделі і вбудований мікрофон - вони знадобиться для режиму гучного зв'язку при здійсненні та прийомі голосових дзвінків зі сполученого смартфона. Автономний час роботи Bluetooth-колонки оцінюється приблизно о 6 годині безперервного відтворення аудіотреків на середньому рівні гучності. Заряджається акумулятор пристрою через контактну групу бортового роз'єму microUSB. Модель видалася дуже компактною і легкою: розміри її корпусу становлять 175x175x40 мм, а вага дорівнює 180 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Купити Remax RB-M9
Усі ціни 31 →Акустична система Remax RB-M9 White (6954851260806) 6954851260806 | 1 023 грн. |
Акустика Remax RB-M9 White | 991 грн. |
Акустика Remax RB-M9 White | 974 грн. |
Акустическая система Remax RB-M9 Белая (6954851260806) 6954851260806 | 1 023 грн. |
Remax RB-M9 White 6954851260806 | 1 049 грн. |